סל הקניות     ההזמנות שלי     אודותינו     תקנון     שרות לקוחות     שאלות נפוצות     מידע מקצועי     מומלצים 
הרשמה החשבון שלי
1-800-386-486 
לקופה 
 
חיפוש מוצר
חדשות
ידיעות אחרונות מוסף ממון קובע - ד"ר פוד הכי זולים

הכי זולים בארץ

מכירות לוהטות
מספרת כלבים וחתולים
מספרת כלבים וחתולים

מידע נוסף
מולטיקט שימור 400 גר'
מולטיקט שימור 400 גר'
3.5 ₪
מידע נוסף
חול קריסטלי 1.8ק"ג
חול קריסטלי 1.8ק
18 ₪
מידע נוסף
פרונטליין תרסיס 250 מ"
פרונטליין תרסיס 250 מ
99 ₪
מידע נוסף
פרונטליין פלוס עד 10 ק
פרונטליין פלוס עד 10 ק
109 ₪
מידע נוסף
מזון לחתולים - פרופלן
מזון לחתולים - פרופלן חתול בוגר עוף 3.18 ק
112 ₪
מידע נוסף
פרונטליין פלוס 10-20 ק
פרונטליין פלוס 10-20 ק,ג
135 ₪
מידע נוסף
אדוונטג טיפות 250 10-2
אדוונטג טיפות 250 10-25 ק
145 ₪
מידע נוסף
רויאל קנין פיט 4 ק"ג
רויאל קנין פיט 4 ק
159 ₪
מידע נוסף
פרונטליין פלוס 40-60 ק
פרונטליין פלוס 40-60 ק
169 ₪
מידע נוסף
הצטרפות למועדון לקוחות
  הסר הוסף
מיטב המותגים
מזון לכלב ומזון לחתול

מזון לכלב ומזון לחתול או שאריות

כל מי שמגדל בביתו כלב או חתול, יודע כמה לא פשוט זה לנסות לאכול ארוחה משפחתית או אפילו ארוחת יחיד ליד השולחן. ארוחה שכזו בדרך כלל מלווה בקולות מתחנחנים, בהתחככויות ברגליים ולפעמים אפילו בניסיונות טיפוס על השולחן. יש אנשים שלבם נכמר על בעלי החיים, או כאלה שמעוניינים להפוך את הכלב או את החתול לחלק בלתי נפרד מהמשפחה, ולכן הם נעתרים לבקשות ונותנים להם "טעימות" מהאוכל, שכידוע – מיועד לבני אדם בניגוד למזון לכלבים. נכון שבעלי החיים יאכלו חלק גדול מהאוכל הזה בשקיקה, אולם אין הדבר מעיד על כך שמדובר באוכל שהינו בריא לאותו בעל חיים.

בחנות חיות ד"ר פוד תוכלו למצוא חטיפים, מזונות מסוגים שונים ותוספים שיהיו טעימים לחיות המחמד שלכם.

 

 

מזון לכלב או מזון לחתול – מזון שיש בו הכול

למה לא לתת לכלב שאריות מהשולחן? למה לא לפנק את החתול שלכם באיזו גבינת שמנת או בסרדין טוב שקניתם במעדנייה? טוב ששאלתם. סביר מאוד להניח, שאם תתנו פעם אחת לכלב או לחתול לטעום מהאוכל שעל שולחננו הדבר יעבור בשלום ולא יקרה כלום (למרות שאף פעם אי אפשר להיות בטוחים), אולם מכיוון ש"פינוקים" שכאלה הופכים להיות חלק מהשגרה בדרך כלל, חשוב שתדעו ששינוי תכוף של סוג המזון שאנחנו נותנים לבעל החיים שלנו עלול לגרום לו לבעיות מעיים שיכולות להיות קלות יחסית, אבל יכולות להיות גם חמורות יותר ומאוד לא נעימות. לכן, כדי למנוע אפשרות שדבר כזה יקרה, חשוב מאוד להקפיד לתת לבעלי החיים שלנו רק את האוכל שמתאים להם. יש היום בשוק סוגים שונים של מזון לכלבים ושל מזון לחתולים שהינם טובים מאוד ומכילים את כל מה שבעלי החיים צריכים להתפתחות תקינה: ויטמינים, מינרלים, מלחים ורכיבים חשובים נוספים.

 

 

כלבים וחתולים עם צרכים מיוחדים

ההמלצה שלא לתת לכלב או לחתול אוכל מהשולחן שלנו מקבלת משנה תוקף כאשר מדובר בבעלי חיים עם צרכים מיוחדים ועדיפות לתת להם מזון לבעלי חיים. זאת משום שאלה רגישים הרבה יותר, ומתן של אוכל שאינו מתאים להם עלול לגרום להם בעיות בריאותיות חמורות. כך למשל אם מישהו לא יודע שהכלב שלכם סובל מצליאק ונותן לו חתיכה של שניצל מצופה בפרורי לכם, אין צורך לספר לכם כמה זה מסוכן עבור הכלב שלכם.

 

 

מזון לבעלי חיים – ד"ר פוד לשירותכם

ד"ר פוד היא חנות חיות המשווקת סוגים רבים של אוכל לכלבים ושל מזון לחתולים. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם לבחור מזון לכלב / מזון לחתול שיתאים בדיוק לבעל החיים שלכם, וכך להבטיח את התפתחותו התקינה והבריאה.

זכרו: בחירת 
אוכל לכלב וגם אוכל לחתול היא בחירה חשובה ביותר שאין להקל בה ראש. מאוד לא כדאי להתפתות להאכלה הקלה בשאריות מזון, שיכולה להיות מאוד לא בריאה עבור בעל החיים שלהם. האכילו את בעלי החיים במזון המתאים להם, וזאת כדי שכולם יהיו בריאים. בתיאבון!

 
חזרה לכל הכתבות חנות חיות | מזון לכלבים | מזון לחתולים | ציוד לבעלי חיים | מספרת כלבים | מזון לבעלי חיים | אוכל לכלבים